Scopus logo

Scopus – найбільша в світі єдина реферативна база даних і наукометрична платформа, що була створена в 2004 р. видавничою корпорацією Elsevier. Станом на січень 2013 р. Scopus містить понад 50 млн. записів (близько 2 млн. додається щорічно). В базі даних проіндексовано 20 500 назв наукових видань, 5 000 видавництв, 340 книжкових серій та 4,9 млн. праць конференцій. Хронологічне охоплення статей – з 1823 р., хронологічне охоплення наукометричного апарату – з 1996 р. Наукометричний апарат бази даних забезпечує облік публікацій науковців і установ, у яких вони працюють, та статистику їх цитованості. Scopus надає гіперпосилання на повні тексти матеріалів. База даних доступна за умов підписки через веб-інтерфейс.

Web of Science logo

Web of Science – всесвітньо відома наукометрична база даних, що охоплює матеріали з природничих, технічних, біологічних, суспільних, гуманітарних наук та мистецтва. Основним ресурсом WoS є Web of Science Core Collection – провідна база даних цитувань у світі. Вона містить записи статей із найвпливовіших журналів у світі, включаючи видання, що знаходяться у відкритому доступі, матеріали конференцій та книги. Стаття з індексацією Web of Science показує рівень вченого, виводить його ім’я на світовий рівень та забезпечує успішний розвиток професійної кар’єри.

Research4Life logo

Research4Life – це міжнародний науковий портал, метою якого є удоступнення академічних публікацій з рецензованих фахових журналів. На порталі розміщено повнотекстові ресурси провідних світових видавців наукової літератури, зокрема, Cambridge University Press, Emerald, John Wiley & Sons, Oxford University Press, Springer Nature тощо; надається доступ до баз даних Directory of Open Access Books (DOAB) та Directory of Open Access Journals (DOAJ).

Google Scholar logo

Google Scholar або Google Академія – пошукова система вільного доступу, яка індексує повний текст наукових публікацій всіх форматів і дисциплін. Google Scholar включає статті, що опубліковані в журналах, зберігаються в репозиторіях або знаходяться на сайтах наукових колективів чи окремих вчених. Індекс Google Scholar включає в себе більшість рецензованих онлайн-журналів Європи та Америки.

Перейти до вмісту