Запрошуємо відвідати Бібліотечний бульвар

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

9 травня 1950 року в Парижі міністр закордонних справ Франції Робер Шуман закликав Францію, Німеччину та інші європейські країни об’єднати їхні вугільну та сталеливарну галузі промисловості (основи нарощування військової техніки) та віддати їх в управління нової наднаціональної структури. Це стало «наріжним каменем Європейської федерації». Завдяки об’єднанню економічних зусиль і розподілу досягнутих результатів європейські країни уникнули накопичення військової могутності одна проти одної, що і забезпечило мир в Європі.

Три з половиною десятиліття тому на Міланському саміті 1985 лідери ЄС вирішили увічнити день проголошення Декларації Шумана та постановили щорічно відзначати «День Європи».

Офіційно в Україні, з 2003 р., День Європи щорічно відзначається у третю суботу травня. У цей день жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

Запрошуємо всіх бажаючих!


Дата проведення:
21 травня 2016 року, 11:00


Місце проведення:
біля Центральної міської бібліотеки ім. М. Ю. Лермонтовашаблоны для dle 11.2