Рекомендаційний бібліографічний покажчик "З любов’ю до Кобзаря"

Передмова

9 березня 2014 р. виповнюється 200 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка – поета, художника, мислителя, палкого патріота України, просто людини.
Бібліографія Т. Г. Шевченка настільки багата, що не піддається вичерпному описові. В покажчику подано відомості про нього – здебільшого книжкові (передусім - наукові) видання, а також журнальні публікації, які є у фонді бібліотеки МДПУ імені Богдана Хмельницького. Всю рекомендовану в покажчикові літературу можна одержати в «Абонементі літературознавчої, мистецтвознавчої та художньої літератури» або в читальному залі.
Покажчик складається з трьох розділів:
1. Видання творів Т. Г. Шевченка.
2. Шевченкознавство.
3. Світове значення творчості Т. Г. Шевченка.
До розділу «Видання творів Т. Г. Шевченка» увійшли зібрання творів, окремі видання, художня спадщина. Анотації на видання подаються після основного опису. Публікації художніх творів в тематичних збірках, антологіях та періодичних виданнях до покажчика не включені. Твори в розділі розміщено в хронології, за роками видань, за тематикою та жанровою ознакою в алфавіті.
В розділі «Шевченкознавство» вміщено книги, брошури, матеріали наукових конференцій, документи, літературознавчі та критичні праці, статті з періодичних видань. Публікації в розділі розміщено в алфавітному порядку незалежно від року їх видання.
Розділ «Світове значення творчості Т. Г. Шевченка» теж розбивається на дві частини. До першої увійшли матеріали, взяті безпосередньо з друкованих джерел – книг, збірників та журналів. Це висловлювання письменників, діячів культури, путівники по музеям, особливі знаки, виготовлені на честь Шевченка з нагоди пам’ятних і ювілейних дат. До другої частини увійшли художні твори про Т. Г. Шевченка.
Рекомендаційний бібліографічний покажчик «З любов’ю до Кобзаря» розрахований в першу чергу, на студентів, викладачів, літературознавців, критиків, яким він може стати в пригоді при вивченні творчого доробку письменника.
Покажчик не претендує на вичерпність.

З самим покажчиком ви можете ознайомитися за посиланням.шаблоны для dle 11.2