Аносов Іван Павлович

Аносов Іван Павлович

Аносов Іван Павлович

Народився 24 квітня 1956 року в селі Володимирівка Волноваського району Донецької області.

У 1978 році закінчив Мелітопольський державний педагогічний інститут (нині Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького) за спеціальністю «біологія і хімія».

У 1987 році успішно захистив дисертацію, здобувши науковий ступінь кандидата біологічних наук.

З 1987 року працював асистентом, старшим викладачем, доцентом, завідувачем кафедри анатомії і фізіології людини та тварин, проректором з виховної роботи, проректором з соціальних питань.

З 1995 року – ректор Мелітопольський державний педагогічний інститут.

З 2000 року – ректор Мелітопольський державний педагогічний університет.

У 1996 році присвоєно вчене звання професора.

У 1998 році за особистий внесок у розвиток освіти присвоєно Почесне звання «Заслужений працівник народної освіти України».

Іван Павлович – вчений-новатор: одним із перших в Україні під науковим керівництвом доктора філософських наук, професора, академіка АПН України Віктора Петровича Андрущенка почав розробляти один з напрямів сучасної науки –педагогічну антропологію. Докторська дисертація «Антропологізм як чинник гуманізації освіти (теоретично-концептуальні основи)», що була захищена І.П. Аносовим у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова (Київ, 2004 рік), започаткувала нові погляди на освітянський процес.

Професор Аносов І.П. є автором більше 100 наукових і навчально-методичних праць, зокрема 8 монографій, 12 підручників і посібників тощо. І.П. Аносов має такі нагороди і почесні звання: орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (1999 рік), орден «За заслуги» ІІІ ступеня (2004 рік), нагрудний знак Міністерства освіти і науки України за розвиток вищої освіти «Петро Могила» (2006 рік) тощо.

Голова постійної комісії Запорізької обласної ради з питань соціальної політики та праці.


Новости библиотеки

Афганістан (1979-1989): біль і ..
15 лютого - День виведення радянських військ з Афганістану.До цього дня бібліотека МДПУ ім. Б. Хмельницького підготувала книжкову виставку"Афганістан ...

Перелік періодичних видань на ..
Шановні читачі!Пропонуємо Вам ознайомитися зі списком періодичних видань на 2018 рік

buy Amlodipine buy generic Doxycycline