Як стати абонентом ВРІ

Это важно!
Ласкаво просимо ознайомитись з послугою
диференційованого розповсюдження інформації
бібліотеки МДПУ ім. Б. Хмельницького


Переваги даного виду інформаційного забезпечення для керівників університету та спеціалістів:
> оперативність наданої сигнальної інформації;
> гарантоване забезпечення першоджерелами в мінімальні строки;
> можливість корегування тематики постійно діючих запитів;
> отримання добре структурованих повідомлень , що економить час користувача при перегляді та обробці інформації;
> підвищення ефективності наукового пошуку.

Вибіркове розповсюдження інформації (ВРІ) дозволяє систематично отримувати оперативну інформацію про нові видання і документи за постійними і одноразовими запитами абонентів.
Диференційне обслуговування керівництва (ДОК) сприяє прийняттю обґрунтованих рішень з конкретних проблем, задач, питань в галузях педагогіки та методики вищої школи.


Як стати абонентом ВРІ:


Абонентами ВРІ бібліотеки МДПУ ім. Б. Хмельницького можуть бути як окремі спеціалісти (завідуючі кафедрами, викладачі та аспіранти) так і групи спеціалістів, які мають інформаційні потреби спільної тематики.
Для реєстрації абонента необхідно:
- заповнити анкету, що відображає необхідні відомості про абонента; Скачати анкету
- відправити анкету фахівцям в режимі on-line bibliograf.mdpu@gmail.com
або особисто при відвідуванні бібліотеки (вул. Гетьманська 10, бібліотека МДПУ ім. Б. Хмельницького, інформаційно-бібліографічний відділ ).Як стати абонентом ДОК:


Шановні керівники університету! Ви можете стати абонентами ДОК і регулярно, один раз на місяць, за електронною поштою отримувати актуальну інформацію (списки літератури, повнотекстові матеріали) з питань педагогіки та методики вищої школи.

Щоб стати абонентом ДОК, необхідно звернутися до інформаційно-бібліографічного відділу – зробіть заявку в режимі on-line bibliograf.mdpu@gmail.com або особисто при відвідуванні бібліотеки (вул. Гетьманська 10, бібліотека МДПУ ім. Б. Хмельницького, інформаційно-бібліографічний відділ).

У заявці сформулюйте тему, що Вас цікавить у рамках напряму «Педагогіка і методика вищої школи». Отримувати інформацію за Запитом Ви будете доти, доки її не відміните.шаблоны для dle 11.2
---