Духовне гасло до єднання

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.
До цього дня бібліотека МДПУ ім. Б. Хмельницького підготувала тематичну виставку "Духовне гасло до єднання".
Пропоновані книги на виставці мають на меті як найповніше ознайомити читача з невідомими та цікавими фактами про Україну, виховувати патріотичні почуття, викликати інтерес до історії держави, ніколи не забувати про сумний досвід минулого, з оптимізмом дивитись у майбутнє. Великий спалах зацікавлень історією в наш час національного відродження України осяяв письменників. Саме письменники, що художньо досліджують національне минуле, знаходяться в авангарді подій, які відбуваються в суспільстві. А твори , які мають мистецьку вартість, естетичне значення, називають художньою літературою. До дня Соборності України «Абонементом мистецтвознавчої, літературознавчої та художньої літератури» було оформлено книжкову виставку «Історичний урок єднання».

'Духовне

'Духовне

'Духовне

Просмотров: 80

автор: info

22 января 2018

navstatistic100%

Новости библиотеки

Афганістан (1979-1989): біль і ..
15 лютого - День виведення радянських військ з Афганістану.До цього дня бібліотека МДПУ ім. Б. Хмельницького підготувала книжкову виставку"Афганістан ...

Перелік періодичних видань на ..
Шановні читачі!Пропонуємо Вам ознайомитися зі списком періодичних видань на 2018 рік

buy Amlodipine buy generic Doxycycline